Sp 1733 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.28 | 1/2 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.28 | III | |||
Slavkov u Brna | 17.53 | 17.54 | 2 | ||
Bučovice | 18.03 | 18.04 | 4 | ||
Nesovice | 18.10 | 18.10 | 3 | ||
Nemotice | 18.18 | 18.18 | 3 | ||
Kyjov | 18.31 | 18.32 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 18.35 | 18.35 | |||
Vracov | 18.44 | 18.44 | |||
Bzenec | 18.48 | 18.49 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 18.58 | 19.01 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 19.05 | 19.05 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 19.10 | 19.13 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 19.21 | 19.22 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster