Os 16374 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 22.59 | 3 | |||
Frýdlant v Čechách | 22.20 | 1 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 22.23 | 22.24 | 2 | ||
Krásný Les bažantnice | 22.28 | 22.28 | |||
Krásný Les | 22.31 | 22.31 | |||
Řasnice | 22.34 | 22.35 | 2 | ||
Řasnice zastávka | 22.37 | 22.37 | |||
Hajniště | 22.41 | 22.41 | |||
Nové Město pod Smrkem | 22.45 | 22.46 | 2 | ||
Horní Řasnice | 22.52 | 22.52 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 22.56 | 22.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster