..: Trasa vlaku Os 16374 - JŘ 2010 :..
Os 16374
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jindřichovice pod Smrkem  22.59  3
  Frýdlant v Čechách   22.20 1
  Frýdlant v Čechách předměstí  22.23 22.24 2
  Krásný Les bažantnice  22.28 22.28 
  Krásný Les  22.31 22.31 
  Řasnice  22.34 22.35 2
  Řasnice zastávka  22.37 22.37 
  Hajniště  22.41 22.41 
  Nové Město pod Smrkem  22.45 22.46 2
  Horní Řasnice  22.52 22.52 
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen  22.56 22.56 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster