Os 16371 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant v Čechách | 18.41 | 1 | |||
Jindřichovice pod Smrkem | 17.52 | 3 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 17.55 | 17.55 | |||
Horní Řasnice | 17.59 | 17.59 | |||
Nové Město pod Smrkem | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Hajniště | 18.10 | 18.10 | |||
Řasnice zastávka | 18.14 | 18.14 | |||
Řasnice | 18.16 | 18.21 | 3 | ||
Krásný Les | 18.29 | 18.29 | |||
Krásný Les bažantnice | 18.33 | 18.33 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 18.37 | 18.37 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster