Os 16361 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant v Čechách | 12.41 | 1 | |||
Jindřichovice pod Smrkem | 12.00 | 3 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 12.03 | 12.03 | |||
Horní Řasnice | 12.07 | 12.07 | |||
Nové Město pod Smrkem | 12.13 | 12.15 | 2 | ||
Hajniště | 12.19 | 12.19 | |||
Řasnice zastávka | 12.23 | 12.23 | |||
Řasnice | 12.25 | 12.26 | 2 | ||
Krásný Les | 12.29 | 12.29 | |||
Krásný Les bažantnice | 12.33 | 12.33 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 12.37 | 12.37 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci