Os 16356 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 9.44 | 3 | |||
Frýdlant v Čechách | 9.05 | 1 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Krásný Les bažantnice | 9.13 | 9.13 | |||
Krásný Les | 9.16 | 9.16 | |||
Řasnice | 9.19 | 9.20 | 2 | ||
Řasnice zastávka | 9.22 | 9.22 | |||
Hajniště | 9.26 | 9.26 | |||
Nové Město pod Smrkem | 9.30 | 9.31 | 2 | ||
Horní Řasnice | 9.37 | 9.37 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 9.41 | 9.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster