..: Trasa vlaku Os 16356 - JŘ 2010 :..
Os 16356
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jindřichovice pod Smrkem  9.44  3
  Frýdlant v Čechách   9.05 1
  Frýdlant v Čechách předměstí  9.08 9.09 2
  Krásný Les bažantnice  9.13 9.13 
  Krásný Les  9.16 9.16 
  Řasnice  9.19 9.20 2
  Řasnice zastávka  9.22 9.22 
  Hajniště  9.26 9.26 
  Nové Město pod Smrkem  9.30 9.31 2
  Horní Řasnice  9.37 9.37 
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen  9.41 9.41 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster