Sp 1626 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.53 | ||||
Krnov | 11.09 | 3 | |||
Milotice nad Opavou | 11.24 | 11.25 | 3 | ||
Bruntál | 11.35 | 11.37 | 3 | ||
Valšov | 11.45 | 11.46 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 11.53 | 11.54 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 12.00 | 12.02 | 2 | ||
Moravský Beroun | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Hrubá Voda | 12.30 | 12.31 | 3 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 12.40 | 12.40 | 2 | ||
Velká Bystřice | 12.45 | 12.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci