Os 16107 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 11.47 | 4b | |||
Teplice v Čechách | 10.34 | 2 | |||
Řetenice | 10.37 | 10.39 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 10.43 | 10.44 | 3 | ||
Prosetice | 10.47 | 10.47 | |||
Bystřany v Čechách | 10.50 | 10.50 | |||
Úpořiny | 10.54 | 10.58 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | 11.02 | 11.02 | |||
Žalany | 11.06 | 11.06 | |||
Žalany zastávka | 11.08 | 11.08 | |||
Bořislav | 11.12 | 11.12 | |||
Žim | 11.17 | 11.17 | |||
Radejčín | 11.22 | 11.22 | |||
Dobkovičky | 11.27 | 11.27 | |||
Chotiměř | 11.31 | 11.31 | |||
Oparno | 11.37 | 11.37 | |||
Lovosice zastávka | 11.44 | 11.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia