Os 15961 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 12.52 | 1 | |||
Humpolec | 12.07 | 3 | |||
Plačkov | 12.13 | 12.13 | |||
Kamenice u Humpolce | 12.17 | 12.17 | |||
Slavníč | 12.20 | 12.20 | |||
Herálec | 12.22 | 12.23 | 2 | ||
Radňov | 12.28 | 12.28 | |||
Lípa | 12.33 | 12.40 | 2 | ||
Petrkov | 12.44 | 12.44 | |||
Dolík | 12.46 | 12.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy