Os 15956 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 7.16 | 3 | |||
Havlíčkův Brod | 6.30 | 1 | |||
Dolík | 6.35 | 6.35 | |||
Petrkov | 6.37 | 6.37 | |||
Lípa | 6.41 | 6.45 | 3 | ||
Radňov | 6.49 | 6.49 | |||
Herálec | 6.54 | 6.58 | 2 | ||
Slavníč | 7.01 | 7.01 | |||
Kamenice u Humpolce | 7.04 | 7.04 | |||
Plačkov | 7.09 | 7.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök