Os 15262 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litice nad Orlicí | 22.50 | 2 | |||
Letohrad | 22.32 | 3 | |||
Lukavice v Čechách | 22.35 | 22.35 | |||
Žamberk | 22.40 | 22.40 | 3 | ||
Bohousová | 22.46 | 22.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök