Os 14916 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 17.27 | 1/1 | |||
Tišnov | 15.35 | 2/4 | |||
Štěpánovice | 15.40 | 15.41 | |||
Borač | 15.46 | 15.46 | |||
Prudká zastávka | 15.50 | 15.50 | |||
Doubravník | 15.53 | 15.54 | |||
Nedvědice | 15.58 | 16.02 | 3 | ||
Věžná | 16.09 | 16.10 | |||
Rožná | 16.14 | 16.15 | 1/2 | ||
Bystřice nad Pernštejnem | 16.26 | 16.31 | 1/3 | ||
Rozsochy | 16.38 | 16.38 | |||
Rovné-Divišov | 16.41 | 16.42 | |||
Olešná na Moravě | 16.49 | 16.49 | |||
Nové Město na Moravě | 16.55 | 17.06 | 3 | ||
Nové Město na Moravě zastávka | 17.09 | 17.10 | |||
Radňovice | 17.14 | 17.14 | |||
Veselíčko | 17.18 | 17.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia