Os 14870 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdtee286 + Btee285 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 13.05 | 3 | |||
Jihlava | 12.36 | 2 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 12.39 | 12.40 | |||
Střítež u Jihlavy | 12.42 | 12.43 | |||
Dobronín | 12.45 | 12.46 | 4 | ||
Kamenná | 12.49 | 12.50 | |||
Šlapanov | 12.54 | 12.55 | 2 | ||
Mírovka | 13.00 | 13.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci