R 1401 | |
Řazení vlaku: 754 + BDs450 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 9.13 | 3 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 6.57 | ||||
Zábřeh na Moravě | 7.29 | 7.40 | 2 | ||
Ruda nad Moravou | 7.55 | 7.58 | 3 | ||
Hanušovice | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 8.18 | 8.19 | |||
Branná | 8.29 | 8.30 | 3 | ||
Ostružná | 8.40 | 8.41 | 3 | ||
Ramzová | 8.45 | 8.46 | |||
Horní Lipová | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Lipová Lázně | 9.05 | 9.06 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök