Os 13616 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 17.54 | 2 | |||
Jeseník | 16.57 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 17.00 | 17.00 | |||
Lipová Lázně | 17.04 | 17.07 | 4 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 17.11 | 17.11 | |||
Vápenná | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Žulová | 17.27 | 17.28 | 3 | ||
Tomíkovice | 17.31 | 17.31 | |||
Kobylá nad Vidnavkou | 17.35 | 17.35 | |||
Velká Kraš | 17.39 | 17.40 | 3 | ||
Horní Heřmanice | 17.45 | 17.45 | |||
Bernartice u Javorníka | 17.48 | 17.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster