R 1246 | |
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.46 | 4 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.34 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 9.41 | 9.42 | 3 | ||
Beroun | 10.10 | 10.11 | 2 | ||
Zdice | 10.20 | 10.22 | 4 | ||
Lochovice | 10.31 | 10.34 | 3 | ||
Jince | 10.42 | 10.43 | 3 | ||
Příbram | 10.56 | 11.00 | 3 | ||
Březnice | 11.16 | 11.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 11.25 | 11.26 | 3 | ||
Čimelice | 11.32 | 11.33 | 2 | ||
Čížová | 11.48 | 11.49 | 2 | ||
Písek | 11.57 | 11.59 | 4 | ||
Protivín | 12.13 | 12.15 | 3 | ||
Číčenice | 12.21 | 12.22 | 3 | ||
Zliv | 12.32 | 12.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci