R 1191 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 9.54 | 1/3 | |||
Most | 7.05 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 7.19 | 7.20 | |||
Odb Chomutov město | 7.23 | 7.24 | |||
Chomutov | 7.27 | 7.28 | 2 | ||
Žatec | 7.50 | 7.53 | 2 | ||
Žatec západ | 7.55 | 7.57 | 3 | ||
Podbořany | 8.19 | 8.20 | 2 | ||
Kryry | 8.33 | 8.34 | 2 | ||
Blatno u Jesenice | 8.45 | 8.46 | 3 | ||
Žihle | 8.57 | 8.59 | 2 | ||
Plasy | 9.17 | 9.17 | 2 | ||
Kaznějov | 9.24 | 9.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy