..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 26501 |
Trasa:
Most 10.07, Obrnice 10.12-10.14, Libčeves 10.39-10.40, Třebívlice 10.54-10.58, Třebenice město 11.14-11.16, Čížkovice 11.25-11.26, Lovosice 11.35 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 2.7.2009 (dave) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
jede v a od 27. VI. do 30. VIII. 2009 dopravce: Společnost Železniční výtopna Jaroměř jízdenky se prodávají ve vlaku u průvodčího platí zvláštní tarif, více informací viz www.svestkovadraha.cz
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
801 [CZ-ČD]
Most - Lovosice
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
Blm [CZ-ČD]
Most - Lovosice
jede podle potřeby
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu