Vlak 8813 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 0.00 | 18.40 | |||
Košice predmestie | 18.43 | 18.44 | |||
Krásna nad Hornádom | 18.48 | 18.49 | |||
Nižná Myšľa | 18.55 | 18.56 | 1 | ||
Vyšná Myšľa | 18.58 | 18.59 | |||
Bohdanovce | 19.02 | 19.02 | |||
Ruskov | 19.05 | 19.06 | 2. | ||
Slanec | 19.12 | 19.13 | |||
Kalša | 19.19 | 19.19 | |||
Kuzmice | 19.25 | 19.26 | |||
Michaľany | 19.32 | 19.33 | |||
Čerhov | 19.38 | 19.39 | |||
Slovenské Nové Mesto | 19.44 | 19.46 | |||
Borša | 19.49 | 19.50 | |||
Streda nad Bodrogom | 19.53 | 19.54 | |||
Somotor | 19.58 | 19.58 | |||
Veľký Horeš | 20.05 | 20.06 | |||
Pribeník | 20.11 | 20.12 | |||
Dobrá | 20.14 | 20.15 | |||
Biel | 20.17 | 20.18 | |||
Čierna nad Tisou zastávka | 20.20 | 20.20 | |||
Čierna nad Tisou | 20.23 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy