Os 5014 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nitrianské Pravno | 0.00 | 11.59 | |||
Pravenec | 12.03 | 12.03 | |||
Nedožery | 12.07 | 12.08 | |||
Prievidza | 12.15 | 12.16 | |||
Koš | 12.20 | 12.20 | |||
Nováky | 12.25 | 12.26 | |||
Zemianske Kostoľany | 12.31 | 12.32 | |||
Bystričany | 12.36 | 12.37 | |||
Oslany | 12.40 | 12.41 | |||
Veľké Uherce | 12.45 | 12.46 | |||
Partizánske zastávka | 12.49 | 12.49 | |||
Partizánske | 12.52 | 12.52 | |||
Veľké Bielice | 12.55 | 12.55 | |||
Žabokreky nad Nitrou | 13.00 | 13.00 | |||
Chynorany | 13.03 | 13.04 | |||
Bošany | 13.08 | 13.09 | |||
Krušovce | 13.13 | 13.13 | |||
Topoľčany | 13.18 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök