Os 5004 | |
Řazení vlaku: 750 + 2xBt + BDs Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 0.00 | 13.43 | |||
Koš | 13.48 | 13.49 | |||
Nováky | 13.54 | 14.01 | |||
Zemianske Kostoľany | 14.07 | 14.08 | |||
Bystričany | 14.12 | 14.13 | |||
Oslany | 14.17 | 14.18 | |||
Veľké Uherce | 14.23 | 14.24 | |||
Partizánske zastávka | 14.27 | 14.28 | |||
Partizánske | 14.31 | 14.32 | |||
Veľké Bielice | 14.35 | 14.36 | |||
Žabokreky nad Nitrou | 14.41 | 14.42 | |||
Chynorany | 14.45 | 14.56 | |||
Bošany | 15.01 | 15.01 | |||
Krušovce | 15.05 | 15.06 | |||
Topoľčany | 15.11 | 15.45 | |||
Chrabrany | 15.49 | 15.49 | |||
Ludanice | 15.54 | 15.55 | |||
Mýtna Nová Ves | 15.58 | 15.59 | |||
Kamanová | 16.02 | 16.02 | |||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 16.05 | 16.05 | |||
Koniarovce | 16.09 | 16.09 | |||
Výčapy-Opatovce | 16.12 | 16.13 | |||
Jelšovce | 16.18 | 16.18 | |||
Čakajovce | 16.21 | 16.21 | |||
Lužianky | 16.25 | 16.26 | |||
Mlynárce | 16.30 | 16.30 | |||
Nitra zastávka | 16.33 | 16.34 | |||
Nitra | 16.37 | 16.43 | |||
Dolné Krškany | 16.48 | 16.48 | |||
Ivanka pri Nitre | 16.53 | 16.53 | |||
Branč | 16.58 | 16.58 | |||
Veľký Kýr | 17.02 | 17.02 | |||
Komjatice | 17.06 | 17.07 | |||
Ondrochov | 17.11 | 17.11 | |||
Šurany | 17.15 | 17.19 | |||
Bánov | 17.24 | 17.25 | |||
Nové Zámky | 17.32 | 0.00 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster