Vlak 3273 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strelenka | 21.13 | 21.13 | |||
Lysá pod Makytou | 21.18 | 21.18 | |||
Lúky pod Makytou | 21.21 | 21.22 | |||
Zariečie | 21.25 | 21.26 | |||
Dohňany | 21.30 | 21.31 | |||
Púchov zastávka | 21.35 | 21.35 | |||
Púchov závody | 21.37 | 21.38 | |||
Púchov | 21.41 | 21.43 | |||
Nosice | 21.46 | 21.47 | |||
Milochov | 21.51 | 21.51 | |||
Považská Bystrica | 21.58 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci