Os 2027 | |
Řazení vlaku: 263 + Bdt + B + Bdt + 3xBt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kúty | 0.00 | 17.20 | |||
Sekule | 17.25 | 17.26 | |||
Moravský Svätý Ján | 17.29 | 17.30 | |||
Závod | 17.34 | 17.35 | |||
Veľké Leváre | 17.38 | 17.39 | |||
Malacky | 17.46 | 17.47 | |||
Plavecký Štvrtok | 17.52 | 17.53 | |||
Zohor | 17.58 | 17.59 | |||
Devínske Jazero | 18.05 | 18.06 | |||
Devínska Nová Ves | 18.09 | 18.10 | |||
Bratislava-Lamač | 18.17 | 18.18 | |||
Bratislava hlavná stanica | 18.26 | 0.00 | 1./1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci