Os 9327 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 22.15 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 22.23 | 22.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 22.29 | 22.29 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22.32 | 22.32 | |||
Praha-Běchovice | 22.34 | 22.35 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 22.39 | 22.39 | |||
Úvaly | 22.43 | 22.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 22.46 | 22.46 | |||
Rostoklaty | 22.49 | 22.49 | |||
Český Brod | 22.53 | 22.54 | 2 | ||
Klučov | 22.57 | 22.57 | |||
Poříčany | 23.00 | 23.05 | 1 | ||
Tatce | 23.08 | 23.08 | |||
Pečky | 23.11 | 23.12 | 2 | ||
Cerhenice | 23.15 | 23.15 | |||
Velim | 23.19 | 23.19 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 23.21 | 23.21 | |||
Kolín zastávka | 23.25 | 23.25 | |||
Kolín | 23.28 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci