Os 9318 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 0.00 | 17.14 | 3 | ||
Kolín zastávka | 17.16 | 17.16 | |||
Nová Ves u Kolína | 17.19 | 17.19 | |||
Velim | 17.22 | 17.23 | 1/2 | ||
Cerhenice | 17.25 | 17.25 | |||
Pečky | 17.29 | 17.30 | 1/1 | ||
Tatce | 17.32 | 17.32 | |||
Poříčany | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Klučov | 17.40 | 17.40 | |||
Český Brod | 17.44 | 17.48 | 3 | ||
Rostoklaty | 17.52 | 17.52 | |||
Tuklaty | 17.55 | 17.55 | |||
Úvaly | 17.58 | 17.59 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 18.02 | 18.02 | |||
Praha-Běchovice | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 18.09 | 18.09 | |||
Praha-Kyje | 18.12 | 18.12 | |||
Praha-Libeň | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.27 | 0.00 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci