Os 9305 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 5.45 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 5.53 | 5.54 | 3 | ||
Praha-Kyje | 5.59 | 5.59 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.02 | 6.02 | |||
Praha-Běchovice | 6.04 | 6.05 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 6.09 | 6.09 | |||
Úvaly | 6.13 | 6.13 | 1/2 | ||
Tuklaty | 6.16 | 6.16 | |||
Rostoklaty | 6.19 | 6.19 | |||
Český Brod | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Klučov | 6.27 | 6.27 | |||
Poříčany | 6.30 | 6.35 | 1 | ||
Tatce | 6.38 | 6.38 | |||
Pečky | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Cerhenice | 6.45 | 6.45 | |||
Velim | 6.49 | 6.53 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 6.55 | 6.55 | |||
Kolín zastávka | 6.59 | 6.59 | |||
Kolín | 7.02 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia