Os 9279 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 22.58 | 1. | ||
Lštění | 23.00 | 23.00 | |||
Zlenice | 23.03 | 23.03 | |||
Hvězdonice | 23.08 | 23.09 | 2 | ||
Chocerady | 23.12 | 23.12 | |||
Vlkovec | 23.14 | 23.14 | |||
Samechov | 23.18 | 23.18 | |||
Stříbrná Skalice | 23.20 | 23.20 | |||
Plužiny | 23.24 | 23.24 | |||
Sázava zastávka | 23.27 | 23.27 | |||
Sázava | 23.30 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök