Os 9040 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 14.49 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 14.53 | 14.53 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 14.57 | 14.57 | |||
Pecerady | 15.02 | 15.02 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.07 | 15.11 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 15.13 | 15.13 | |||
Krhanice | 15.18 | 15.18 | |||
Prosečnice | 15.22 | 15.22 | |||
Kamenný Přívoz | 15.24 | 15.24 | |||
Jílové u Prahy | 15.30 | 15.40 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 15.46 | 15.46 | |||
Petrov u Prahy | 15.51 | 15.51 | |||
Petrov-Chlomek | 15.54 | 15.54 | |||
Davle | 15.57 | 15.58 | 3 | ||
Skochovice | 16.04 | 16.04 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.08 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci