Os 9026 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 20.19 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 20.24 | 20.24 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 20.29 | 20.29 | |||
Pecerady | 20.33 | 20.33 | |||
Týnec nad Sázavou | 20.39 | 20.40 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 20.42 | 20.42 | |||
Krhanice | 20.47 | 20.47 | |||
Prosečnice | 20.51 | 20.51 | |||
Kamenný Přívoz | 20.53 | 20.53 | |||
Jílové u Prahy | 20.59 | 21.00 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 21.06 | 21.06 | |||
Petrov u Prahy | 21.11 | 21.11 | |||
Petrov-Chlomek | 21.14 | 21.14 | |||
Davle | 21.17 | 21.18 | 3 | ||
Skochovice | 21.24 | 21.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.28 | 21.29 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 21.32 | 21.32 | |||
Praha-Zbraslav | 21.36 | 21.37 | 3 | ||
Praha-Komořany | 21.41 | 21.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 21.44 | 21.44 | |||
Praha-Braník | 21.49 | 21.49 | 3 | ||
Praha-Krč | 21.54 | 21.54 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 22.02 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci