..: Trasa vlaku Os 9026 - JŘ 2009 :..
Os 9026
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 20.19 4
  Poříčí nad Sázavou  20.24 20.24  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  20.29 20.29  
  Pecerady  20.33 20.33  
  Týnec nad Sázavou  20.39 20.40 3
  Chrást nad Sázavou  20.42 20.42  
  Krhanice  20.47 20.47  
  Prosečnice  20.51 20.51  
  Kamenný Přívoz  20.53 20.53  
  Jílové u Prahy  20.59 21.00 2
  Luka pod Medníkem  21.06 21.06  
  Petrov u Prahy  21.11 21.11  
  Petrov-Chlomek  21.14 21.14  
  Davle  21.17 21.18 3
  Skochovice  21.24 21.24  
  Vrané nad Vltavou  21.28 21.29 3
  Dolní Břežany-Jarov  21.32 21.32  
  Praha-Zbraslav  21.36 21.37 3
  Praha-Komořany  21.41 21.41  
  Praha-Modřany zastávka  21.44 21.44  
  Praha-Braník  21.49 21.49 3
  Praha-Krč  21.54 21.54 2/2
  Praha-Vršovice  22.02 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster