Os 9022 | |
Řazení vlaku: 714 + 2xBtax780 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 19.06 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 19.11 | 19.11 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 19.16 | 19.16 | |||
Pecerady | 19.20 | 19.20 | |||
Týnec nad Sázavou | 19.26 | 19.28 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 19.30 | 19.30 | |||
Krhanice | 19.35 | 19.35 | |||
Prosečnice | 19.39 | 19.39 | |||
Kamenný Přívoz | 19.41 | 19.41 | |||
Jílové u Prahy | 19.47 | 20.04 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 20.10 | 20.10 | |||
Petrov u Prahy | 20.15 | 20.15 | |||
Petrov-Chlomek | 20.18 | 20.18 | |||
Davle | 20.21 | 20.22 | 3 | ||
Skochovice | 20.28 | 20.28 | |||
Vrané nad Vltavou | 20.32 | 20.33 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 20.36 | 20.36 | |||
Praha-Zbraslav | 20.40 | 20.41 | 3 | ||
Praha-Komořany | 20.45 | 20.45 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.48 | 20.48 | |||
Praha-Braník | 20.53 | 20.53 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.58 | 20.58 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 21.08 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster