Os 9017 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 16.47 | 2 | ||
Praha-Krč | 16.54 | 16.55 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.03 | 17.03 | |||
Praha-Komořany | 17.08 | 17.08 | |||
Praha-Zbraslav | 17.12 | 17.13 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.16 | 17.16 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.20 | 17.25 | 2 | ||
Skochovice | 17.27 | 17.27 | |||
Davle | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 17.39 | 17.39 | |||
Petrov u Prahy | 17.42 | 17.42 | |||
Luka pod Medníkem | 17.48 | 17.48 | |||
Jílové u Prahy | 17.54 | 17.55 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 18.00 | 18.00 | |||
Prosečnice | 18.02 | 18.02 | |||
Krhanice | 18.06 | 18.06 | |||
Chrást nad Sázavou | 18.10 | 18.10 | |||
Týnec nad Sázavou | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Pecerady | 18.18 | 18.18 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 18.24 | 18.24 | |||
Poříčí nad Sázavou | 18.28 | 18.28 | |||
Čerčany | 18.34 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster