..: Trasa vlaku Os 9017 - JŘ 2009 :..
Os 9017
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 16.47 2
  Praha-Krč  16.54 16.55 2/2
  Praha-Braník  16.59 17.00 3
  Praha-Modřany zastávka  17.03 17.03  
  Praha-Komořany  17.08 17.08  
  Praha-Zbraslav  17.12 17.13 3
  Dolní Břežany-Jarov  17.16 17.16  
  Vrané nad Vltavou  17.20 17.25 2
  Skochovice  17.27 17.27  
  Davle  17.35 17.36 2
  Petrov-Chlomek  17.39 17.39  
  Petrov u Prahy  17.42 17.42  
  Luka pod Medníkem  17.48 17.48  
  Jílové u Prahy  17.54 17.55 2
  Kamenný Přívoz  18.00 18.00  
  Prosečnice  18.02 18.02  
  Krhanice  18.06 18.06  
  Chrást nad Sázavou  18.10 18.10  
  Týnec nad Sázavou  18.13 18.14 2
  Pecerady  18.18 18.18  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  18.24 18.24  
  Poříčí nad Sázavou  18.28 18.28  
  Čerčany  18.34 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster