..: Trasa vlaku Os 9015 - JŘ 2009 :..
Os 9015
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 4xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 15.38 2
  Praha-Krč  15.45 15.46 2/2
  Praha-Braník  15.50 15.51 3
  Praha-Modřany zastávka  15.54 15.54  
  Praha-Komořany  15.59 15.59  
  Praha-Zbraslav  16.03 16.04 3
  Dolní Břežany-Jarov  16.07 16.07  
  Vrané nad Vltavou  16.11 16.18 2
  Skochovice  16.20 16.20  
  Davle  16.28 16.29 2
  Petrov-Chlomek  16.32 16.32  
  Petrov u Prahy  16.35 16.35  
  Luka pod Medníkem  16.40 16.40  
  Jílové u Prahy  16.46 16.48 2
  Kamenný Přívoz  16.53 16.53  
  Prosečnice  16.55 16.55  
  Krhanice  16.59 16.59  
  Chrást nad Sázavou  17.03 17.03  
  Týnec nad Sázavou  17.06 17.30 2
  Pecerady  17.34 17.34  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  17.40 17.40  
  Poříčí nad Sázavou  17.44 17.44  
  Čerčany  17.50 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster