Os 9014 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 16.03 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 16.08 | 16.08 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.13 | 16.13 | |||
Pecerady | 16.17 | 16.17 | |||
Týnec nad Sázavou | 16.23 | 16.24 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 16.26 | 16.26 | |||
Krhanice | 16.31 | 16.31 | |||
Prosečnice | 16.35 | 16.35 | |||
Kamenný Přívoz | 16.37 | 16.37 | |||
Jílové u Prahy | 16.43 | 16.49 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 16.55 | 16.55 | |||
Petrov u Prahy | 17.00 | 17.00 | |||
Petrov-Chlomek | 17.03 | 17.03 | |||
Davle | 17.06 | 17.07 | 3 | ||
Skochovice | 17.13 | 17.13 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.17 | 17.25 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.28 | 17.28 | |||
Praha-Zbraslav | 17.33 | 17.34 | 3 | ||
Praha-Komořany | 17.39 | 17.39 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.43 | 17.43 | |||
Praha-Braník | 17.49 | 17.49 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.55 | 17.55 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 18.10 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök