..: Trasa vlaku Os 9014 - JŘ 2009 :..
Os 9014
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 16.03 4
  Poříčí nad Sázavou  16.08 16.08  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16.13 16.13  
  Pecerady  16.17 16.17  
  Týnec nad Sázavou  16.23 16.24 3
  Chrást nad Sázavou  16.26 16.26  
  Krhanice  16.31 16.31  
  Prosečnice  16.35 16.35  
  Kamenný Přívoz  16.37 16.37  
  Jílové u Prahy  16.43 16.49 2
  Luka pod Medníkem  16.55 16.55  
  Petrov u Prahy  17.00 17.00  
  Petrov-Chlomek  17.03 17.03  
  Davle  17.06 17.07 3
  Skochovice  17.13 17.13  
  Vrané nad Vltavou  17.17 17.25 3
  Dolní Břežany-Jarov  17.28 17.28  
  Praha-Zbraslav  17.33 17.34 3
  Praha-Komořany  17.39 17.39  
  Praha-Modřany zastávka  17.43 17.43  
  Praha-Braník  17.49 17.49 3
  Praha-Krč  17.55 17.55 2/2
  Praha-Vršovice  18.10 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster