..: Trasa vlaku Os 9012 - JŘ 2009 :..
Os 9012
Řazení vlaku: 749 + 4xBmto292  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 15.30 4
  Poříčí nad Sázavou  15.35 15.35  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  15.40 15.40  
  Pecerady  15.44 15.44  
  Týnec nad Sázavou  15.50 15.57 3
  Chrást nad Sázavou  15.59 15.59  
  Krhanice  16.04 16.04  
  Prosečnice  16.08 16.08  
  Kamenný Přívoz  16.10 16.10  
  Jílové u Prahy  16.16 16.17 2
  Luka pod Medníkem  16.23 16.23  
  Petrov u Prahy  16.28 16.28  
  Petrov-Chlomek  16.31 16.31  
  Davle  16.34 16.36 3
  Skochovice  16.42 16.42  
  Vrané nad Vltavou  16.46 16.48 3
  Dolní Břežany-Jarov  16.51 16.51  
  Praha-Zbraslav  16.55 16.56 3
  Praha-Komořany  17.00 17.00  
  Praha-Modřany zastávka  17.03 17.03  
  Praha-Braník  17.08 17.08 3
  Praha-Krč  17.13 17.13 2/2
  Praha-Vršovice  17.21 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster