Os 9010 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 13.32 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 13.37 | 13.37 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 13.42 | 13.42 | |||
Pecerady | 13.46 | 13.46 | |||
Týnec nad Sázavou | 13.52 | 14.15 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 14.17 | 14.17 | |||
Krhanice | 14.22 | 14.22 | |||
Prosečnice | 14.26 | 14.26 | |||
Kamenný Přívoz | 14.28 | 14.28 | |||
Jílové u Prahy | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 14.41 | 14.41 | |||
Petrov u Prahy | 14.46 | 14.46 | |||
Petrov-Chlomek | 14.49 | 14.49 | |||
Davle | 14.52 | 14.53 | 3 | ||
Skochovice | 14.59 | 14.59 | |||
Vrané nad Vltavou | 15.03 | 15.04 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 15.07 | 15.07 | |||
Praha-Zbraslav | 15.11 | 15.12 | 3 | ||
Praha-Komořany | 15.16 | 15.16 | |||
Praha-Modřany zastávka | 15.19 | 15.19 | |||
Praha-Braník | 15.24 | 15.24 | 3 | ||
Praha-Krč | 15.29 | 15.29 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 15.37 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia