..: Trasa vlaku Os 9010 - JŘ 2009 :..
Os 9010
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 13.32 4
  Poříčí nad Sázavou  13.37 13.37  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  13.42 13.42  
  Pecerady  13.46 13.46  
  Týnec nad Sázavou  13.52 14.15 3
  Chrást nad Sázavou  14.17 14.17  
  Krhanice  14.22 14.22  
  Prosečnice  14.26 14.26  
  Kamenný Přívoz  14.28 14.28  
  Jílové u Prahy  14.34 14.35 2
  Luka pod Medníkem  14.41 14.41  
  Petrov u Prahy  14.46 14.46  
  Petrov-Chlomek  14.49 14.49  
  Davle  14.52 14.53 3
  Skochovice  14.59 14.59  
  Vrané nad Vltavou  15.03 15.04 3
  Dolní Břežany-Jarov  15.07 15.07  
  Praha-Zbraslav  15.11 15.12 3
  Praha-Komořany  15.16 15.16  
  Praha-Modřany zastávka  15.19 15.19  
  Praha-Braník  15.24 15.24 3
  Praha-Krč  15.29 15.29 2/2
  Praha-Vršovice  15.37 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster