Os 8919 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 22.51 | 4z | ||
Plzeň-Koterov | 22.57 | 22.58 | 4 | ||
Starý Plzenec | 23.03 | 23.04 | 3 | ||
Šťáhlavy | 23.07 | 23.07 | 1 | ||
Nezvěstice | 23.11 | 23.11 | |||
Zdemyslice | 23.15 | 23.15 | |||
Blovice | 23.18 | 23.19 | 2 | ||
Ždírec u Plzně | 23.23 | 23.23 | 3 | ||
Srby | 23.26 | 23.26 | |||
Nepomuk | 23.30 | 23.31 | 3 | ||
Mileč | 23.36 | 23.37 | |||
Nekvasovy | 23.40 | 23.40 | |||
Kovčín | 23.43 | 23.44 | |||
Pačejov | 23.47 | 23.47 | 4 | ||
Jetenovice | 23.51 | 23.52 | |||
Velký Bor | 23.55 | 23.56 | |||
Horažďovice předměstí | 23.59 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster