Os 8917 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + Bt283 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 21.09 | 4v | ||
Plzeň-Koterov | 21.15 | 21.16 | 4 | ||
Starý Plzenec | 21.21 | 21.22 | 3 | ||
Šťáhlavy | 21.25 | 21.26 | 1 | ||
Nezvěstice | 21.29 | 21.31 | |||
Zdemyslice | 21.34 | 21.35 | |||
Blovice | 21.38 | 21.40 | 1 | ||
Ždírec u Plzně | 21.44 | 21.46 | 3 | ||
Srby | 21.49 | 21.49 | |||
Nepomuk | 21.54 | 21.56 | 3 | ||
Mileč | 22.01 | 22.01 | |||
Nekvasovy | 22.04 | 22.05 | |||
Kovčín | 22.08 | 22.08 | |||
Pačejov | 22.11 | 22.12 | 4 | ||
Jetenovice | 22.16 | 22.16 | |||
Velký Bor | 22.20 | 22.20 | |||
Horažďovice předměstí | 22.24 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci