R 886 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + 843 + Btn753 + Bftn791 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 0.00 | 18.06 | 2 | ||
Opava východ | 18.26 | 18.30 | 1 | ||
Opava západ | 18.35 | 18.36 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 18.55 | 18.56 | |||
Krnov | 19.01 | 19.05 | 5 | ||
Město Albrechtice | 19.16 | 19.17 | 3 | ||
Třemešná ve Slezsku | 19.21 | 19.22 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 19.29 | 19.30 | 2 | ||
Głuchołazy | 19.47 | 20.00 | |||
Mikulovice | 20.14 | 20.18 | 3 | ||
Písečná | 20.25 | 20.26 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 20.31 | 20.31 | |||
Jeseník | 20.38 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök