Os 8851 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 0.00 | 17.22 | 3 | ||
Srbsko | 17.27 | 17.27 | |||
Karlštejn | 17.31 | 17.31 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 17.35 | 17.35 | 1/4 | ||
Řevnice | 17.38 | 17.39 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 17.42 | 17.43 | 1/3 | ||
Všenory | 17.45 | 17.46 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.48 | 17.49 | |||
Černošice | 17.51 | 17.52 | |||
Praha-Radotín | 17.56 | 17.57 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.00 | 18.01 | |||
Praha-Smíchov | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster