Os 8731 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 22.34 | 3 | ||
Vlkov nad Lužnicí | 22.39 | 22.39 | |||
Frahelž | 22.42 | 22.42 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 22.46 | 22.47 | 2 | ||
Lužnice | 22.51 | 22.51 | |||
Třeboň | 22.56 | 22.59 | 2 | ||
Třeboň lázně | 23.02 | 23.02 | |||
Majdalena zastávka | 23.10 | 23.10 | |||
Majdalena | 23.13 | 23.14 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 23.19 | 23.20 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 23.22 | 23.22 | |||
Hrdlořezy | 23.24 | 23.24 | |||
Dvory nad Lužnicí | 23.27 | 23.27 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 23.32 | 23.33 | 1 | ||
České Velenice | 23.39 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia