..: Trasa vlaku Os 8731 - JŘ 2009 :..
Os 8731
Řazení vlaku: 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí  0.00 22.34 3
  Vlkov nad Lužnicí  22.39 22.39  
  Frahelž  22.42 22.42  
  Lomnice nad Lužnicí  22.46 22.47 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  22.51 22.51  
  Třeboň  22.56 22.59 2
  Třeboň lázně  23.02 23.02  
  Majdalena zastávka  23.10 23.10  
  Majdalena  23.13 23.14 3
  Suchdol nad Lužnicí  23.19 23.20 3
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  23.22 23.22  
  Hrdlořezy  23.24 23.24  
  Dvory nad Lužnicí  23.27 23.27  
  Nová Ves nad Lužnicí  23.32 23.33 1
  České Velenice  23.39 0.00 1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster