..: Trasa vlaku Os 8714 - JŘ 2009 :..
Os 8714
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice  0.00 14.15 1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  14.21 14.25 1
  Dvory nad Lužnicí  14.30 14.30  
  Hrdlořezy  14.33 14.33  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  14.36 14.37  
  Suchdol nad Lužnicí  14.39 14.40 3
  Majdalena  14.45 14.46 3
  Majdalena zastávka  14.49 14.49  
  Třeboň lázně  14.57 14.58  
  Třeboň  15.01 15.03 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  15.08 15.08  
  Lomnice nad Lužnicí  15.13 15.14 2
  Frahelž  15.18 15.18  
  Vlkov nad Lužnicí  15.22 15.22  
  Veselí nad Lužnicí  15.28 0.00 1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy