Os 8713 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 11.31 | 1 | ||
Vlkov nad Lužnicí | 11.36 | 11.36 | |||
Frahelž | 11.40 | 11.40 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 11.44 | 11.45 | 2 | ||
Lužnice | 11.50 | 11.50 | |||
Třeboň | 11.55 | 11.56 | 2 | ||
Třeboň lázně | 11.58 | 11.59 | |||
Majdalena zastávka | 12.09 | 12.09 | |||
Majdalena | 12.11 | 12.12 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 12.21 | 12.21 | |||
Hrdlořezy | 12.24 | 12.24 | |||
Dvory nad Lužnicí | 12.27 | 12.27 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 12.34 | 12.35 | 2 | ||
České Velenice | 12.42 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök