..: Trasa vlaku Os 8713 - JŘ 2009 :..
Os 8713
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí  0.00 11.31 1
  Vlkov nad Lužnicí  11.36 11.36  
  Frahelž  11.40 11.40  
  Lomnice nad Lužnicí  11.44 11.45 2
  Lužnice Neobsazená zastávka  11.50 11.50  
  Třeboň  11.55 11.56 2
  Třeboň lázně  11.58 11.59  
  Majdalena zastávka  12.09 12.09  
  Majdalena  12.11 12.12 3
  Suchdol nad Lužnicí  12.18 12.19 3
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  12.21 12.21  
  Hrdlořezy  12.24 12.24  
  Dvory nad Lužnicí  12.27 12.27  
  Nová Ves nad Lužnicí  12.34 12.35 2
  České Velenice  12.42 0.00 1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster