Os 8706 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 0.00 | 8.13 | 1/1 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 8.18 | 8.19 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 8.23 | 8.23 | |||
Hrdlořezy | 8.26 | 8.26 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 8.29 | 8.29 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 8.31 | 8.32 | 3 | ||
Majdalena | 8.37 | 8.38 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 8.41 | 8.41 | |||
Třeboň lázně | 8.48 | 8.49 | |||
Třeboň | 8.51 | 8.52 | 2 | ||
Lužnice | 8.56 | 8.56 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 9.00 | 9.01 | 2 | ||
Frahelž | 9.04 | 9.04 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 9.08 | 9.08 | |||
Veselí nad Lužnicí | 9.13 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy